מכללת תיווך

תכנית ליווי והכשרה TRC הבחירה הנכונה

מסלול הכשרה מקצועי יחיד מסוגו בישראל, המרכז מגוון רחב מאוד של כלים וידע ממגוון עצום של עולמות תוכן, שיעניקו לך את הדרך הבטוחה והקצרה ביותר להצלחה מסחררת בענף התיווך.

קורס הכנה למבחן המתווכים

קורס הכנה למבחן המתווכים

קורס הכנה למבחון המתווכים להוצאת רישיון תיווך במקרקעין, הכולל את התכנים החושבים ביותר לשם הצלחה במבחן המתווכים, רק 370 ש"ח.

מדריך סעיפי זהב למבחן המתווכים

מדריך סעיפי זהב במבחן המתווכים

ספרון דיגיטלי המרכז את מלא הסעיפים המרכזיים והחשובים ביותר ללמידה בדיני המתווכים במקרקעין, יחד עם הכרות עם הסעיפים הפחות עיקריים שאותם נדע למצוא למקרה הצורך בזמן המבחן, המדריך חוסך הרבה מאוד זמן, ממקד ומדייק את הלימוד שלך במה שיעזור לך לעבור את הבחינה.

מדריך שימוש בספר דיני מתווכים

מדריך שימוש בספר דיני המתווכים במקרקעין

ספרון דיגיטלי המלמד את אופן השימוש בספר דיני המתווכים במקרקעין ומקל משמעותית על מי שלומד / ניגש למבחן המתווכים, בכך שהם יודעים לשלוט בניווט וחיפוש בספר דיני המתווכים, מה יעזור לך מאוד למצוא את התשובות ויחסוך לך זמן יקר ממבחן המתווכים.

קורס קידום ממומן בפייסבוק

קורס קידום מומן בפייסבוק יאפשר לך לשווק את העסק שלך באופן עצמאי בלי שום תלות בגורם חיצוני שעולה כסף, בעזרתו תוכל לייצר לידים ופניות לעסק באופן עצמאי ומקצועי

קורס גוגל לעסק שלי

קורס גוגל לעסק שלי

קורס דיגיטלי יחסית קצר, המציג איך כל עסק מקומי יכול לשים את העסק שלו והפעילות שלו על המפה, משמע גם להופיע בתוצאות חיפוש בגוגל ובנוף גם להופיע בתוצאות החיפוש במפת גוגל, בלי כל צורך בתשלום עבור קידום / חשיפה / קליקים

קורס כתיבה שיווקית

קורס כתיבה שיווקית למשרדי תיווך, יעניק לך את הכלים לכתיבה ממירה בעזרתה תוכל להפוך את הפוסטים שלך ליותר ממירים, ובעזרתם לייצר בהרבה יותר לידים / פניות / תגובות לפוסטים שלך.