גיוס סוכנים למשרד תיווך

גיוס סוכנים למשרד תיווך

אחת הדרכים הנפוצה ביותר להגדיל פעילות משרד תיווך היא על ידי גיוס סוכני נדל"ן [מתווכים] למשרד תיווך.

הבעיה העיקרית והמשמעותית ביותר בכל העניין הזה של גיוס סוכנים למשרד תיווך,
היא שמעט מאוד מנהלי משרדי תיווך, באמת יודעים איך לגייס סוכני נדל"ן למשרד התיווך שלהם, מהו התהליך הנכון היעיל והמשתלם ביותר עבורם ואותם מנהלי משרדי תיווך / זכיינים, נוקטים בדרך כלל באותן פעולות "רגילות" של גיוס, אותם דרכים, אותן שיטות, אותו משפך, אותו תהליך. 

הבעיה העיקרית בתהליך גיוס הסוכנים הזה

שתהליך גיוס הסוכנים הזה הוא לקוי מהשורש, ואני מדבר אפילו על הבסיס של הבסיס, שהוא ההגדרה הראשונית של סוג האנשים אותם אני רוצה לגייס למשרד התיווך שלי [תוכלו לקורא לזה אווטר]  וברוב המקרים גם הבסיס לקוי וכל שאר התהליך פשוט גורם לנזקים קשים וכבדים מאוד למנהל משרד התיווך / זכיין שמגייס באופן הזה.

 אני יודע שלא ראיתם הרבה מאוד פוסטים / מאמרים שמראים את המחירים הכבדים ששילמו אנשים שרכשו זיכיון ברשת וכתוצאה מכך שלא ידעו איך לבצע גיוס נכון, הגיעו למצב של פשיטת רגל, [הרשת תמיד תגן על הצמה ותטען "הוא לא פעל לפי הכללים של הרשת" או כל כיסוי אחר]. לא תשמעו על מנהל משרד תיווך שיעלה פוסט "איזה יופי תראו מה גרם לי לסגור את העסק",  אנחנו לא נשמע את זה.

עובדתית אנשים משקיעים המון מאמצים בתהליך הזה של גיוס סוכנים, הוצאה כספית בשיווק מודעת דרושים, ערב קריירה, אך ההשקעה או במקרה הזה המחיר האמיתי, זה הזמן הארוך והיקר שאותם מנהלי משרדי תיווך / זכיינים משקיעים באותו ג'וניורים, על חשבון הפעילות העיסקית שלהם, ועל חשבון הפיתוח העסקי של המשרד.

אין ספק, גיוס סוכנים למשרד תיווך זה סקסי ומדליק

אך לפני שאתה בכלל חושב על גיוס סוכנים, תחשוב טוב האם אתה באמת יודע איך עושים את זה, מה המחיר שאתה מוכן לשלם [אם בכלל] על התהליך הזה של גיוס סוכנים למשרד תיווך?

חשוב מאוד שתדע כי גיוס סוכני נדל"ן למשרד תיווך

נשען על מערכת יחסים עסקית אחרת לגמרי, מרוב העולם העסקי של עובד מעביד, מערכת היחסים בין מנהל משרד תיווך / זכיין, לבין סוכן נדל"ן, הינה מערכת יחסים הבנויה ונשענת על מנהיגות וערך מוסף נתפס מצד הסוכן כלפי מנהל המשרד.

כל עוד לא תדע ותבין את המשמעויות האמיתיות של הערכים האלה, אני ממליץ לך תחסוך מעצמך את ההרפתקה הזאת,  למה?

גיוס סוכני נדל"ן למשרד התיווך שלך, באופן לא מקצועי

יכול להביא למספר השלחות, שאני מאוד מאמין שלא ייחלת להן

  1. אתה תמצא את עצמך עושה את עבודה של אותם סוכנים איתם או במקומם, במקרים מסוימים אף על פי שאתה עשית את כל העבודה בעצמך תעביר לסוכן את החלק שלו בעמלה למורות שהוא לא באמת עשה משהו שמצדיק שכר [ההפך המוחלט מלהיות לראש ולא לזנב].

  2. אתה תמצא את עצמך מתעסק בשטויות, ממש כמו גננת בגן ילדים ששומרת שהילידם (סוכנים) לא יריבו, ויעבדו בצורה נכונה, שלא בשביל זה גייסת סוכנים!
  3. אתה תרגיש שההכסנות העסקיות שאתה אתה מייצר לבד יורדות משמעותית, גם אם באותו התקופה אתה הגורם המכניס היחיד בעסק, וזאת כתוצר ישיר של ליווי אישי שלך לסוכנים.

לפני שאתה חושב על צעד כזה של גיוס סוכנים למשרד התיווך שלך, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ ראשונית לחץ כאן, מלא את הפרטים ונחזרו אליך בהקדם.

לתאום פגישת ייעוץ
מלא את הפרטים ולחץ על כפתור – שלח
לאחר מכן אצור איתך קשר ונתאם פגישה