מיקוד עסקי בתיווך נדל"ן

מיקוד הוא אחד הדברים החשובים ביותר לכל מתווך, מנהל משרד תיווך ובכלל גם לכל עסק, 

המיקוד העסקי בתיווך נדל"ן יכול לבוא במספר אופנים עיקריים, אך הדבר החשוב מכל הוא לדעת לחזק את הפוקוס הזה.

אז איך הפוקוס בתיווך נדל"ן יכול לבוא לידי ביטוי?

הפוקוס בתיווך נדל"ן יכול לבוא לידי ביטוי ע"י בחירת נישה עסקית ותחתיה תת-נישה המגדירה וממקדת את העסק שלך כמתווך.

במילים אחרות אנחנו יכולים לקחת למשל נישה של מכירה / נישה של השכרה, ותחתיה תת-נישה של מגורים או השקעה או מסחרי.

ככל שהעסק שלך יהיה יותר ממוקד וכמתווך נדל"ן אתה תדע למקד את העיסוק שלך עם אותה תת-נישה שבחרת להעצים, כך תוכל לחזק את העסק שלך עוד ועוד.

בשונה לגמרי מהאינסטינקט אשר מניע המון אנשים שרוצים לאכול ביס גדול מהצלחת והם מכניסים את עצמם לכמה נישות וכמה תת נישות בצורה מקבילה, דבר אשר פוגעי משמעותית באיכות העבודה והערך המקצועי שלהם כלפי לקוחות הקצה.

כאשר אתה יודע מהי תת-הנישה שאתה מתחבר אליה יותר והעסק שלך יודע לתת את המענה הטוב ביותר לאותו קהל יעד, אתה צריך לדעת תמיד שהגדילה של העסק שלך צריכה קודם כל להיות גדילה לגובה תחת אותה תת-נישה ספציפית.

רק לאחר שכבשת את אותה תת-נישה, וצוות המשרד שלך גדול מספיק להכיל מחלקות אחרות, רק אז יהיה נכון לגדול לרוחה ולנכס עוד תת נישות לעסק שלך.

למה זה בכלל כל כך חשוב אתם שואלים

זה חשוב מאוד לעסק שלכם כי המיקוד הזה הוא הדנ"א של העסק, המיקוד הזה הוא השפה של העסק וזהו גם השפה השיווקית של העסק שלכם, זה המיקוד של קהל היעד של העסק שלכם.

כאשר העסק שלכם מדבר כמה שפות בו זמנית הזהות [המיקוד העסקי] של העסק יורדת עוד ועוד, גם אם נסגרות עסקאות פה ושם מנישות אחרות, זה מעורר ספק כלפי זהות העסק שלכם, 

למשל אם אתה משרד תיווך שעובד על מגורים בשכונה מסוימת בראשון לציון, והשיווק שלך מראה נכסים מסחריים למכירה / שנמכרו, עבור לקוח הקצה הזהות שלך כמתווך למגורים כבר מוטלת בספק, דבר שיגרום לו להתקשר עם משרד תיווך אחר.

לכן חשוב מאוד קודם כל לדעת עם עצמנו, מה המיקוד העסקי של משרד התיווך שלי? גישור בין זוגות שחושבים להתגרש או.. סגירת עסקאות תיווך למגורים לנכסים המאופינים בין  2 – 5 חדרים באזור X.

לאחר מכן תדעו להעצים לחדד ולהדגיש את המיקוד העסקי שלכם בתיווך הנדל"ן, דבר שבעיני יתרום לכם המון לטווח הארוך.

אם אהבת את המאמר ואתה מעוניין להיחשף לעוד תכנים שלי
אתה מוזמן לרשום את כתובת האימייל שלך ואשלח לך סדרת מסרים עם טיפים חזקים שיעזור לעסק שלך

לתאום פגישת ייעוץ
מלא את הפרטים ולחץ על כפתור – שלח
לאחר מכן אצור איתך קשר ונתאם פגישה